Szczenięta – Poprzednie mioty

Miło nam poinformować, że będący w naszej hodowli reproduktor – Champion Polski Bruno Grey Passion w styczniu 2013 roku miał randkę ze śliczną Cari Silva Ameba – Champion Polski, będącej w hodowli Camaxtli.

Mamy nadzieję, że szczenięta urodzone pod koniec marca 2013 roku z tego skojarzenia, biorąc pod uwagę, walory zarówno użytkowe jak i eksterierowe będą cieszyć nasze oko zarówno na ringach wystawowych jak i konkursach myśliwskich. Więcej informacji na stronie Camaxtli.

 

Szczeniaki - miot BW dniu 6 kwietnia 2012 roku w naszej hodowli przyszły na świat dwie dziewczynki: Cayenne i Calypso oraz dwóch chłopców Cheester oraz Crasto. Ojcem szczeniąt został utytułowany zarówno pod względem eksterieru jak i użytkowo – Le Fol Du Vent Fala Love’a.
Zobacz galerię zdjęć – „Miot C”

 

 

Szczeniaki - miot BW dniu 9 kwietnia 2010 roku urodziło nam się 10 przepięknych szczeniąt : 9 chłopców – Bruno, Bono, Bond, Bruce, Billy, Borys, Boss, Brek, i 1 dziewczynka – Belissa. Ojcem tak dorodnej gromadki został znakomity pies Antony Shefis będący w czeskiej hodowli Elika Bohema i Milana Każdy. Antony jest Zwycięzcą konkursów myśliwskich, Czeskim Championem Pracy, Zwycięzcą Memoriału F. Horela.
Zobacz galerię zdjęć – „Miot B”

 

Szczeniaki - miot APierwsze szczenięta – Aragorn, Aron i Armando – urodziły się w naszej hodowli w dniu 4 kwietnia 2008 roku. Ojcem szczeniąt był utytułowany InterChamion Edy vom Gstettenhof będący w czeskiej hodowli Elika Bohema. Pies doskonały eksterierowo i znakomity użytkowo, z ukończonymi dyplomami I stopnia  w konkursach myśliwskich: wielostronnym i wszechstronnym.
Zobacz galerię zdjęć – „Miot A”